Długie doświadczenie

Profesjonalny proces zabiegów

ANNA KLAUS

WŁAŚCICIELKA, ZAŁOŻYCIELKA STUDIO VERABELLA

PAULINA KOROZEJ

kosmetolog

Ukończyła studia na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej na kierunku Kosmetologia. W międzyczasie doszkalała swoje umiejętności z zakresu zabiegów na ciało i twarz. Kosmetologiem jest nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do klientów tak, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo.  Doświadczenie zawodowe zdobyła u boku najlepszych szkoleniowców. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i wykładach prowadzonych przez najlepszych ekspertów w dziedzinie kosmetologii. W naszym salonie wykonuje zabiegi na ciało oraz zabiegi na twarz.

ALEKSANDRA ŻEBROWSKA

kosmetolog

Z kosmetologią związana jest od 11 lat. W 2017 roku ukończyła studia magisterskie na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Pracując w gabinecie SPA w Kopenhadze zdobyła duże doświadczenie w pracy z klientem otaczając go holistyczną opieką. Do każdego podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem i wielką starannością. Każde szkolenie wykorzystuje jako kolejną ,,dawkę’’ wiedzy.

Pasjonatka kosmetologii pielęgnacyjnej, masażu twarzy oraz makijażu permanentnego. W swojej pracy dołoży wszelkich starań, aby każdy wychodzący z gabinetu czuł się zrelaksowany oraz przekonany o własnej wartości i pięknie.

MAGDA MARKOWICZ - WOKRÓJ

masażystka - specjalistka terapii manualnych twarzy

Od zawsze interesowała się naturalnymi sposobami dbania o zdrowie i piękny wygląd. Szukając alternatywy do drogich i agresywnych zabiegów medycyny estetycznej, trafiła na masaż twarzy, który śmiało można nazwać ,,liftingiem bez skalpela’’. Pierwsze szkolenie z masażu Kobido odbyła wiosną 2022 r.,  wkrótce potem zaczęła dzielić się swoimi umiejętnościami i dobrą energią w swoim pierwszym gabinecie masażu. 

W międzyczasię uczestniczyła w kolejnych kursach m.in. z masażu twarzy bańkami, face taping’u, masażu transbukalnego oraz liftingującego masażu twarzy BelViso® Ze względu na to, że jest zwolenniczką holistycznego podejścia do ciała i zdrowia, obecnie kształci się w studium medycznym na kierunku technik masażysta.

NASI PARTNERZY